«یک گذر یک خاطره» شبکه 4 با استاد نصیریان / گفتگو با تهیه کننده «مردی بدون سایه» در«شب سینما»

تاریخ انتشار: چهار شنبه 16 مرداد 1398
بخش «یک گذر یک خاطره» این هفته «شب سینما» به بزرگداشت استاد علی نصیریان اختصاص یافته است.
تعداد بازدید: 222

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما: «شب سینما» از مجموعه «شب های هنر» که پنجشنبه شب ها با اجرای دکتر امیرحسن ندایی به روی آنتن می رود، این هفته به موضوع قهرمان در دفاع مقدس و تاثیر آن بر سبک زندگی اختصاص یافته است.
در میزگفتگوی این برنامه ندایی مجری کارشناس میزبان منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما و مهدی سجاده چی فیلم نامه نویس می شود و با آنها در خصوص موضوع برنامه گفتگو می کند.
در بخشی دیگر برنامه، گزارشی خواهیم دید از دکتر الهام باقری ادبیات پژوه، سیدحامد حسینی تهیه کننده سینمایی های سرو زیر آب و ملکه و مهدی حسینی تدوینگر خواهیم دید.
عرفان قاسمی در بخش میزخبر علاوه بر مروری بر جدید ترین اخبار هفته سینما با علیرضا رییسیان تهیه کننده فیلم «مردی بدون سایه » درخصوص آغاز اکران آن و محتوای فیلم به صورت تلفنی صحبت می کند. همچنین با غلامرضا فرجی رییس شورای صنفی نمایش درخصوص آخرین فیلم های اکران شده به صورت تلفنی گفتگو می شود.
در بخش «یک گذر یک خاطره» شب سینما که به بزرگداشت پیشکسوتان سینما اختصاص دارد،این هفته (17 مرداد)به سراغ قدیمی ترین و محبوب ترین بازیگر ایرانی رفته که بیش از پنج دهه در سینما، تئاتر و تلویزیون حضوری فعال و مستمر داشته است.علی نصیریان بازیگر هشتاد و پنچ ساله سینما و تلویزیون ایران، چهره ماندگاری که نقش هایش در فیلم‌های هزاردستان، گاو، سربداران، و بوی پیراهن یوسف هرگز از یاد مخاطبانش پاک نخواهد شد در این گفتگوی صمیمی استاد نصیریان از زندگی و فعالیت های هنری اش می گوید.
«شب سینما» به تهیه کنندگی حمیدرضا توسلی محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که پنجشنبه شب ها ساعت 23 به صورت زنده از شبکه چهار سیما پخش می شود.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها