«از درآمد تا هنر»: بررسی وضعیت معیشتی هنرمندان/ نگاهی اقتصادی به هنر در برنامه «از درآمد تا هنر» شبکه4

تاریخ انتشار: یک شنبه 19 خرداد 1398
«از درآمد تا هنر» عنوان برنامه جدید شبکه چهار سیما است که نگاهی اقتصادی به هنرو وضعیت هنرمندان در رشته های مختلف هنری دارد.
تعداد بازدید: 122

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما; برنامه «از درآمد تا هنر» قصد دارد تا به سوالاتی همچون: آیا هنر تامین کننده معاش هنرمندان و خانواده های آنها می باشد؟ و نظیر آن در طی 10 قسمت پاسخ دهد و در کنار این پرسش ها، مقوله حمایت های دولتی و بخش خصوصی، قانون کپی رایت و وضعیت درآمدی هنرمندان و غیره با حضور کارشناسان در برنامه به بحث و بررسی گذاشته شود.
در هر قسمت با حدود 10 کارشناس در رشته های مختلف تئاتر، موسیقی، سینما، تجسمی و چاپ و نشر گفتگو می شود.
شهرام کرمی مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی، محمود فرهنگ مدیر و کارشناس تئاتر، امیرحسین شفیعی کارگردان و تهیه کننده تئاتر، دکتر محمدرضا چراغعلی آهنگساز، حسن توکلی نیا تهیه کننده سینما، عباس رافعی کارگردان سینما، دکتر حسن ریاحی آهنگساز و کارشناس موسیقی، داریوش پیرنیاکان کارشناس موسیقی و ... از جمله چهره هایی هستند که در این برنامه با آنها گفتگو شده است.
در این برنامه که پخش آن از شب گذشته 18 خرداد ماه آغاز شده است هر موضوع در دو قسمت مورد بررسی قرار می گیرد و در ادامه شب گذشته، امشب نیز با اهالی تئاتر در خصوص وضعیت هنرمندان تئاتری گفتگو می شود. شهرام کرمی، اتابک نادری، امیرحسین شفیعی، ابراهیم گله دار زاده، محمودفرهنگ، سهراب سمیعی، حسین فرخی و محمدعمروآبادی کارشناسان قسمت دوم برنامه « از درآمد تا هنر» هستند.
«از درآمد تا هنر» به تهیه کنندگی ابوالفضل صادقی و کارگردانی حمیدرضا صفار محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 21 پخش می شود.

دسته بندی :
برچسب :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش همه نظرات