بررسی مسائل حقوقی هنرمندان تئاتر

تاریخ انتشار: شنبه 26 مرداد 1398
مجله شبانگاهی «شب تئاتر» از مجموعه «شب های هنر» امشب به بررسی ابعاد مختلف مسائل حقوقی هنرمندان تئاتر می پردازد.
تعداد بازدید: 89

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، برنامه «شب تئاتر» امشب 26 مرداد ماه به سراغ موضوع حقوق هنرمندان یکی از مباحث مهم عرصه تئاتر می رود. منوچهر اکبرلو مجری این برنامه شبانه، امشب میزبان محمودرضا رحیمی سخنگوی خانه تئاتر و کاوه رضوانی راد حقوقدان می شود و با آنها در خصوص ابعاد مختلف مسائل حقوقی هنرمندان تئاترگفتگو می کند.
حقوق  هنرمندان،مسئله داوری ( توسط  مرکز، خانه تئاتر و شورای  تماشاخانه ها)،قراردادهای شفاهی و ضمنی و کتبی، بررسی قوانین حقوق  مولف و پیشنهادهایی برای بستن قرارداد، پیگیری حقوق از طریق قرادادها، پیامک ها و فایل های صوتی و دیگر اسناد مجازی از جمله موضوعاتی است که در این برنامه به نقد کشیده می شود.
در این برنامه همچنین مهدی قلعه بازرس خانه تئاتر و مهدی کوهیان رییس شورای داوری انجمن صنفی تماشاخانه های ایران به صورت تلفنی دیدگاه های خود را مطرح خواهند ساخت.
اخبار و تحلیل رویدادهای تئاتر تهران و استان ها، معرفی نمایش های روی صحنه و معرفی کتاب های نمایشی از دیگر بخش های مجله تلویزیونی «شب تئاتر » است.
«شب تئاتر» از مجموعه «شب های هنر» محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که شنبه ها ساعت 23 به صورت زنده روی آنتن می رود. تهیه کنندگی این برنامه را امین اشرفی برعهده دارد و سردبیری و اجرای آن را منوچهر اکبرلو عهده دار است.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها