پخش مستند های «غیررسمی» از شبکه4

تاریخ انتشار: یک شنبه 23 خرداد 1400
مجموعه سه قسمتی مستند "غیررسمی" رهبر معظم انقلاب اسلامی از امروز یکشنبه 23 خرداد با روایت‌هایی از دستاوردهای محققان جوان نسل انقلاب، در سه روز از شبکه چهار سیما، پخش خواهد شد.
تعداد بازدید: 104

 روایت‌هایی از دیدارهای محققان جوان با رهبر انقلاب


به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، در مستند های «غیررسمی» در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، داستان به ثمر رسیدن برخی از دستاوردهای محققان جوان نسل انقلاب روایت می‌شود.
یکی از برنامه‌های مستمر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که از سال‌های گذشته برقرار بوده، برگزاری جلسات گوناگون با طیف‌های مختلف علمی، اجتماعی، فرهنگی و هنری است. جلساتی که در فضایی متفاوت از دیدارهای رسمی برگزارشده و رهبر انقلاب پای صحبت‌ها و درد دل‌های حاضران می‌نشینند که بخشی از این جلسات، از سال 95 در قالب جلسات «پنج‌شنبه‌ای» برگزارشده است.
قسمت اول این مجموعه که امروز، یکشنبه 23 خرداد ساعت 19 از شبکه چهار سیما پخش می شود به دیدار «راویان دفاع مقدس» و قسمت دوم  که روز دوشنبه 24 خرداد ساعت 19 از این شبکه پخش خواهد شد، به موضوع «مروری بر دیدارهای پنجشنبه‌ای» رهبر انقلاب و حاشیه‌های این جلسات اختصاص دارد.
در قسمت سوم روایتی از دیدارهای پنج‌شنبه‌ای فعالان حوزه‌ی علم و فناوری با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای روز پنجشنبه 27 خرداد، ساعت 17 پخش می‌شود.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها