فراز و فرود های ارکستر ملی ایران در «شب موسیقی» / میزبانی «شب موسیقی» از نصیر حیدریان و کیوان ساکت / پخش ارکستر ملی به رهبری میهمان نصیر حیدریان از شبکه چهار

تاریخ انتشار: یک شنبه 3 آذر 1398
نصیر حیدریان موسیقیدان و رهبر ارکستر و کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده ی برجسته ی تار و سه تار مهمان امشب مجله «شب موسیقی» شبکه چهار سیما می شوند.
تعداد بازدید: 104

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، ارکستر ملی ایران به رهبری میهمان نصیر حیدریان و با حضور کیوان ساکت در تالار وحدت به روی صحنه رفت و مجله موسیقیایی «شب موسیقی» با اجرا و کارشناسی رضا مهدوی امشب به اجرای این ارکستر و فراز و فرودهای ارکستر ملی ایران با حضور این دو هنرمند می پردازد.
اجرای این ارکستر ملی به رهبری میهمان نصیر حیدریان  و با اجرای آثاری از کیوان ساکت ۲۲ و ۲۳ آبان ماه در تالار وحدت برگزار شد و ساکت در این کنسرت به عنوان سولیست تار و سه تار، ارکستر را همراهی کرد.بخش هایی از این ارکستر ملی امشب در برنامه «شب موسیقی» پخش می شود.
«شب موسیقی» یکی از برنامه های «شب های هنر» است که به تهیه کنندگی حبیب الله ذوالفقاری، پیرامون مسائل موسیقی، یک شنبه شب ها ساعت 23 از شبکه 4 سیما پخش می شود. «شب های هنر» محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که از شنبه تا جمعه، هرشب به یکی از موضوعات تئاتر، موسیقی، شعر و ادبیات، کتاب و روایت، معماری، سینما و طنز می پردازد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها