پخش مستند جدید «جهان هستی چگونه عمل می کند؟» از شبکه چهار

تاریخ انتشار: شنبه 12 شهریور 1401
مجموعه مستند جدید 7 قسمتی «جهان هستی چگوه عمل می کند؟» از شنبه 12 شهریور ماه، هر شب ساعت ۲۲، از شبکه چهار پخش خواهد شد.
تعداد بازدید: 985 دریافت فیلم

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، «جهان هستی چگوه عمل می کند؟» با نام اصلی How The Universe Works مستندی است علمی-کیهان شناسی محصول سال ۲۰۲۱ کمپانی Discovery Channel، به اعجاز و شگفتی های جهان هستی می پردازد. این مستند جذاب و دیدنی مخاطب را با نحوه بوجود آمدن کیهان، نحوه ی تشکیل ِ سیاره ها، قمر ها، ستارگان، کهکشان ها و هر چیزی که در مورد فضا و کیهان شناسی است آشنا می کند. این مستند از ابتدای جهان هستی را مورد بررسی قرار داده و حتی ما را با حوادثی که در آینده قرار است رخ دهد آشنا می سازد. 
می توان گفت این مجموعه مانند یک راهنمای علمی از چگونگی آغاز جهان، دنباله دارها، اسرار خورشید، میکروکیهان ها، سیاه چاله ها و… می گوید، این که از کجا آمده ایم و به کجا خواهیم رفت.
بهره گیری از بهترین و سرآمدترین دانشمندان و کیهان شناسان جهان به همراه فیلم و عکس های واقعی از جهان و ستارگان به همراه انیمیشن های رایانه ای این مجموعه را به عنوان یکی از برترین مجموعه های علمی این قرن مانند “Universe” و “Cosmos” در بین مخاطبان معرفی کرده است و امتیاز بسیار بالای ۹ از ۱۰ در سایت IMDB مهر تاییدی بر این ادعا است.

«جهان هستی چگوه عمل می کند؟» از شنبه 12 شهریور، هرشب ساعت 22 پخش و روز بعد در ساعت های ۲ بامداد، ۷ و ۱۵، از شبکه چهار سیما بازپخش خواهد شد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها