به موضوعاتی می پردازیم که کاندیداها باید در آن ها حساس باشند

تاریخ انتشار: یک شنبه 2 خرداد 1400
به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، این برنامه بازتولیدی از برنامه «عصر» شبکه افق است که با نگاه و رویکرد انتخاباتی از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.
تعداد بازدید: 85


نادر طالب زاده در گفتگو با روابط عمومی شبکه چهار سیما: برنامه ی ویژه ما در شبکه چهار، برنامه ای است که به نوعی مربوط می شود به دغدغه های انقلاب اسلامی و البته انتخابات/ به موضوعاتی می پردازیم که کاندیداها باید در آن ها حساس باشند


دغدغه های انقلاب اسلامی و به طور خاص انتخابات ۱۴۰۰ ، مسائل داخلی و خارجی ایران پیرامون هویت انقلاب اسلامی ، همه و همه در «عصر» شبکه چهار سیما 


ویژه برنامه «عصر» از شنبه اول خرداد ماه ۱۴۰۰, هرشب ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، این برنامه بازتولیدی از برنامه «عصر» شبکه افق است که با نگاه و رویکرد انتخاباتی از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد. 

نادر طالب زاده مجری و تهیه کننده برنامه عصر در گفتگو با روابط عمومی شبکه چهار گفت: این برنامه حاصل همکاری مشترک شبکه افق و شبکه چهار سیما و گزیده ای از برنامه های «عصر» سال های گذشته، همراه با بازنگری حول موضوعاتی است که به نظر می رسید کاندیداهای انتخاباتی باید روی آنها حساس باشند. 

طالب زاده ادامه داد: این برنامه فصل جدید و نسخه بروز شده ای از برنامه «عصر» شبکه افق است، که در آن مقدمه ای جدید ارائه خواهم داد و با کارشناسانی که در برنامه های پیشین گفتگو شده بود، مجدد مصاحبه و نظرخواهی شده است. 

وی افزود: از مباحث اقتصادی نظیر اقتصاد بدون ربا ، مناطق حساس و استراتژیک برای ایران نظیر یمن و افغانستان، موضوعات مرتبط با هفته دفاع مقدس و مقاومت تا موضوعاتی خاص همچون FATF ، حساسیت آن ،نقش برنامه «عصر» در توقف این موضوع در مجمع تشخیص و دلایل و ماهیت FATF ، مسائل مربوط به معیشت مردم ایران، بررسی شرایط فلسطین فعلی، موضوعات داخلی آمریکا و تزلزل در آمریکا ، سلسله مباحث و موضوعاتی هستند که در «عصر» به آن ها پرداخته خواهد شد. 

نگاه ویژه انتخاباتی در برنامه «عصر » شبکه چهار از اول خرداد ماه تا شب انتخابات ۱۴۰۰

«عصر» از اول خرداد ماه ۱۴۰۰, از شنبه تا پنجشنبه ، تا پایان خردادماه ، هرشب ساعت ۲۳ در ۲۵ قسمت از شبکه چهار سیما پخش و تقدیم مخاطبان خواهد شد .

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها