مستند جدید حیات وحش «ولز، سرزمین وحش» از شبکه4

تاریخ انتشار: یک شنبه 26 مرداد 1399
مستند جدید چهار قسمتی "ولز،سرزمین وحش" در مجموعه ی چهارسوی علم به نمایش در می آید.
تعداد بازدید: 584 دریافت فیلم

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، مستند ولز سرزمین وحش با نام اصلی ( Wales Land of the wild 2019 )محصول 2019 انگلستان است که از یکشنبه ۲۶ مرداد ماه هر شب ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
 این مستند قصد دارد که حیات وحش دیدنی کشور ولز در بریتانیا را به ما نشان دهد. این کشور مناظر خیره کننده ای دارد و می تواند گویای این باشد که چه حیوانات زیبا و متنوعی در آن زندگی می کنند. از کوه های ناهموار این کشور گرفته تا مستعمرات ساحلی این کشور، تماما پر شده است از مناظر خیره کننده که حیوانات در آن جولان می دهند و محلی را برای کشف اطلاعات بیشتر از حیات وحش برای ما فراهم کرده اند. علاقه مندان به حیات وحش شاید فکرش را نمی کردند که این بار قرار است به ولز کشوری ناشناخته در اروپا بروند.

مستند Wales Land of the Wild 2019 به خوبی نشان خواهد داد که چه گیاهانی در مناطق مختلف ولز رویش می کنند و گونه خاصی از پرندگان در طول سال چه مهاچرت هایی را تجربه می کنند.
 در این مستند خوی وحشی کشور ولز در طبیعت های آن کاملا مشهود است و لذت بخش. طبیعتی که تنها منحصر به حیوانات آن نیست و در گوشه گوشه آن می توانیم گیاهانی را ببینیم که فقط در موقعیت های خاصی مشاهده می شوند و خواص بسیار و ویژگی های نابی هم دارند. صدالبته که چنین روندی به شناخت بیشتر و بهتر دنیا کمک بسزایی می کند.
مجموعه ی «چهار سوی علم» به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 22 روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها