پخش مستند جدید و بی نظیر «زخم الماس» از شبکه چهار/ روز مقاومت اسلامی با پخش مستندی از استاد محمد میرزاوندی خواننده غیور لرستان

تاریخ انتشار: چهار شنبه 22 مرداد 1399
«زخم الماس» عنوان مستندی است که امشب ساعت 23 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
تعداد بازدید: 198 دریافت فیلم

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، این مستند مروری بر زندگی خواننده استان لرستان محمد میرزاوندی، فعالیت های او در قبل و بعد از انقلاب،  شروع دفاع مقدس و آوازهای دلنشین  وتاثیر گذار او  در حال وهوای جبهه ها و همچنین معرفی تعدادی از آلبوم های او، از جمله: تانفس دارم می جنگم ، شوق جبهه،  دایه دایه وقت جنگ است، سنگر رزم بسیج و ... دارد که این قطعات در زمان خود تاثیر بسزایی در تهییج و تقویت روحیه رزمندگان و مردم داشت.

ماجرای تاسف بار سکته مغزی ایشان وخاطرات اوازاین اتفاق وکمک خانواده ودوستانش برای بازگشت دوباره ی اوبه عرصه ی موسیقی وخوانندگی و ... نیز در این مستند روایت می شود.

زخم الماس به کارگردانی عزیزبابا نژاد و حضور مهمانان و کارشناسانی همچون: درویش رضا منظمی، فریدون شهبازیان، علی رضا حجتی، محمد جلیل عندلیبی  و شماری از استادان موسیقی چهارشنبه 22 مرداد به دلیل محتوای غنی فرهنگی هنری و به مناسبت روز " مقاومت اسلامی" به همت تامین برنامه شبکه چهار سیما از این شبکه پخش خواهد شد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها