رقابت های تخصصی مهارت سنجی در «فن آورد» شبکه چهار

تاریخ انتشار: شنبه 17 خرداد 1399
آغاز یک مسابقه جذاب علمی در شبکه چهار مسابقه تلویزیونی «فن آورد» با نگاه متفاوت و کارشناسانه به کسب و کارهای استارتاپی، از امشب 17 خرداد ماه روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
تعداد بازدید: 970 دریافت فیلم

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، در هر قسمت از مسابقه تلویزیونی «فن آورد»، 7 شرکت کننده با تجربیات مختلف در حوزه های معماری، الکترونیک، سرمایه گذاری هوشمند، طراحی هویت بصری، طراحی بسته بندی، تبلیغات، طراحی کاراکتر،رشته کارآفرینی و ... شرکت می کنند و در هر قسمت سه داور طرح ها و ایده های شرکت کنندگان را ارزیابی و برنده نهایی را اعلام می نمایند.
«فن آورد» فرصتی است تا صاحبان ایده ها با یکدیگر به رقابت بپردازند. استعدادیابی و کارآفرینی از جمله اهداف این مسابقه تلویزیونی است.
موضوع قسمت اول این مسابقه که امشب (شنبه 17 خرداد ماه) ساعت 21 از شبکه چهار سیما پخش می شود درخصوص معماری است و 7 شرکت کننده برای برنده شدن با یکدیگر رقابت می کنند.
دکتر مرادی استاد مرکز معماری حوزه هنری، دکتر رییسی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی و دکتر فروزان فر رییس مرکز معماری حوزه هنری سه کارشناس و داوری هستند که در قسمت اول رقابت شرکت کنندگان را مورد ارزیابی قرار می دهند.
اجرای این مسابقه تلویزیونی را آرش سروری برعهده دارد و علی ضیایی به عنوان گوینده با این برنامه همکاری می کند.
«فن آورد» به تهیه کنندگی علی اقتدارپرور محصول گروه اجتماعی شبکه چهار سیما است که دو روز در هفته روزهای شنبه و چهارشنبه ساعت 21 از شبکه دانایی پخش می شود. محمد حسین عبدالهی مجری طرح و محسن حسینی کارگردان این مسابقه تلویزیونی هستند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها