شروع مجله ظهرگاهی «خانه تو» از امروز با اجرای فرهاد جم

تاریخ انتشار: دو شنبه 27 آبان 1398
برنامه ترکیبی «خانه تو» از امروز با پخش سه روز در هفته با اجرای فرهاد جم و زهرا شوقی روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
تعداد بازدید: 460

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، اولین قسمت از این برنامه ترکیبی در شب ولادت پیامبر اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) پنج شنبه شب به مدت 2 ساعت از ساعت 22 به صورت زنده روی آنتن شبکه چهار سیما رفت و قرار است از امروز پخش آن در روزهای زوج به صورت مجله ضهرگاهی در مدت زمان 60 دقیقه ادامه یابد.
در برنامه امروز 27 آبان ماه موضوع «سواد مالی» با حضور دکتر کمیل رودی، مدیر آکادمی هوش مالی بررسی می شود.
دکتر کمیل رودی، کارشناسی و کارشناسی ارشد را مدیریت صنعتی دانشگاه امام صادق علیه السلام خوانده و دکترای مدیریت رفتار سازمانی از دانشگاه تهران دارد. در دوره کارشناسی ارشد، دانشجوی نمونه پژوهشی و در دوره دکتری، دانشجوی برگزیده انتخاب شده است. او مدتی عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، عضو شورای علمی گروه مدیریت پژوهشکده مطالعات راهبردی فرهنگ، هم بوده است. حوزه تخصصی او، مدیریت منابع انسانی و مدیریت آموزش است و آموزش بیش از 20 هزار نفر ساعت، حاصل کوشش او بوده است. دکتر کمیل رودی، هم‌اکنون مدیر آکادمی هوش مالی است.
در بخش دیگری از این مجله تلویزیونی با ایمان آقایی تولیدکننده و کارآفرین در بخش بخش کارآفرینی و سواد مالی گفتگو می شود.
«خانه تو» کاری از گروه اجتماعی شبکه چهار است که سید محمد مناجاتی تهیه کنندگی و کارگردانی آن را برعهده دارد.این برنامه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 15 پخش و روز بعد در همان ساعت بازپخش می شود

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها