«کتاب 4» ویژه فلسطین / از «یادداشت‌هایی پای پنجره» علیانی تا «بازمانده» سیف الله داد در «کتاب4» هفته

تاریخ انتشار: چهار شنبه 8 خرداد 1398
برنامه تلویزیونی «کتاب 4» همزمان با روز جهانی قدس به موضوع فلسطین می پردازد.
تعداد بازدید: 128

برنامه «کتاب4»که هر هفته جمعه ها ساعت 16:30 از شبکه چهار سیما به روی آنتن می رود و به مسائل حوزه کتاب و کتاب خوانی و همچنین معرفی کتاب می پردازد این هفته 10 خرداد ماه همزمان با روز قدس به موضوع فلسطین می پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما:این برنامه که دارای بخش های گوناگون همچون این چهار کتاب، سینما اقتباس، مصاحبه، معرفی کتاب از فضای مجازی و .... است در این هفته تمامی بخش هایش به موضوع فلسطین و روز قدس اختصاص پیدا کرده است.
همچنین در بخش گپ‌وگفت به سراغ کوروش علیانی نویسنده و پژوهشگر حوزه کتاب رفته و درباره کتاب «یادداشت‌هایی پای پنجره» با نویسنده کتاب به گفتگو می‌نشیند.
«یادداشت‌های پای پنجره» دست‌نوشته‌های كوروش علیانی درباره رژیم صهیونیستی است كه وی این یادداشت‌ها را در قالب یك مجلد گردآوری و انتشارات سوره مهر آن را منتشر كرده است.
شایان ذکر است در بخش «اقتباس» که هر هفته به کتاب هایی که از آن ها فیلمی اقتباس شده است پرداخته و معرفی می شود، این هفته فیلم «بازمانده» ساخته سیف الله داد که اقتباسی از کتاب غسان کفانی نویسنده مشهور فلسطینی است مورد واکاوی قرار می گیرد.
برنامه «کتاب 4» با اجرای سید فرشاد عریضی کاری از گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما است که هم اکنون سری 23 آن جمعه ها ساعت 16:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش همه نظرات