مینی سریال جدید «دشمن ناشناخته » بزودی از شبکه چهار

تاریخ انتشار: یک شنبه 3 دی 1402
مینی سریال جدید «دشمن ناشناخته - An Unknown Enemy» بر اساس رخدادهای واقعی تاریخی-سیاسی کشور مکزیک از 6 دی از شبکه چهار پخش خود را آغاز می کند.
تعداد بازدید: 155 دریافت فیلم

  مینی سریال جدید «دشمن ناشناخته - An Unknown Enemy»، سریالی در  ۸ قسمت  در گونه درام، دلهره آور، محصول ۲۰۱۸ مکزیک به کارگردانی Gabriel Repstien از 6 دی از شبکه چهار پخش خواهد شد.

دشمن ناشناخته، مجموعه‌ای است سیاسی-تاریخی که با الهام از رخداد‌هایی واقعی در صحنهٔ سیاست و اجتماع کشور مکزیک در دههٔ شصت میلادی ساخته شده است و داستان آن دربارهٔ یک افسر بلند پایهٔ امنیتی به نام سرگرد بارینتوس است که طی رقابت‌های سیاسی برای حفظ جایگاه خود و خوش‌خدمتی به مافوقش، یعنی وزیر کشور، برای به زیر کشیدن رئیس‌جمهور مستقر در انتخابات ریاست‌جمهوری، با حمایت دولت امریکا و سرویس جاسوسی سیا، باعث ایجاد خشونت، قتل و کشتار در جنبش دانشجویی و اعتصابات سراسری صلح‌آمیز این کشور می‌شود. او با نفوذ در صحنهٔ اعتراضات صحنه را به شکلی می‌چیند که بیشترین نفع سیاسی را ببرد.

در این سریال بازیگرانی چون Daniel Giménez Cacho, Roberto Duarte, Antonio de la Vega به ایفای نقش پرداخته اند.
همچنین این مجموعه موفق به کسب امتیاز ۸ از ۱۰ از درگاه تخصصی IMDB شده است.

مجموعه دشمن ناشناخته از بامداد چهارشنبه ۶ دی پخش خود را آغاز می کند. ساعت پخش این سریال ساعت صفر بامداد و تکرار آن در ساعت های ۱۱ و ۱۸ همان روز خواهد بود.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها