زمان پخش مجلات علمی و فرهنگی شبکه 4 در سال جدید

تاریخ انتشار: دو شنبه 19 فروردین 1398
ادامه پخش مجلات علمی و فرهنگی «شب های هنر »،«طلوع»،«زاویه» و «سینماگرام» به بعد از ماه رمضان موکول شد.
تعداد بازدید: 239

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما:همزمان با شروع سال جدید و پخش ویژه برنامه های نوروزی، پخش برنامه های زنده و روتین شبکه چهار سیما متوقف شد و قرار است سری جدید مجلات علمی و فرهنگی «شب های هنر»،«طلوع»،«زاویه» و «سینماگرام» بعد از ماه مبارک رمضان به روی آنتن رود.
بنابراین گزارش، شبکه چهار سیما با شروع فصل بهار پخش چند برنامه جدید همچون مسابقه تلویزیونی گام دهم،پندار، نقطه،مجموعه «طنز آشنا»،«قرار» و «صراط» را در دستور کار قرار داده است.
مسابقه تلویزیونی «گام دهم» هر شب ساعت 22:30، برنامه «پندار» که شامل گفتگو با 34چهره تراز اول حوزه اندیشه و فکر می باشد از 24 آبان هر شب ساعت 23، برنامه تلویزیونی«نقطه» و گفتگو با طراحان هر شب ساعت 21 ،«قرار» ویژه برنامه اذانگاهی هر روز ساعت 12:30 و ویژه برنامه مناسبتی «صراط» در اعیاد شعبانیه ساعت 22 پخش می شود.
شایان ذکر است مجموعه انیمیشنی جذاب «طنزآشنا»، برگرفته ا‎ز طنزهای ادبی ایران و جهان با انتخاب و روایت دلنشین دکتر الهی قمشه ای که پخش آن از ابتدای نوروز 98 در شبکه چهار سیما آغاز شد، پخش آن در طول سال نیز ادامه می یابد و علاقه مندان می توانند این مجموعه را هر روز در سه نوبت 11 صبح، 15 عصر و 22 شب از شبکه چهار سیما دنبال نمایند.
اطلاعات بیشتر از سری جدید مجلات علمی و فرهنگی شبکه 4 در خبرهای تکمیلی تر اعلام می گردد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها