روایت «اورما تورمن» از آسیب های بشر به طبیعت در شبکه 4

تاریخ انتشار: شنبه 15 آبان 1400
مجموعه مستند جدید سه قسمتی «عصر طبیعت» در قالب برنامه چهارسوی علم از شنبه تا دوشنبه، ۱۵ تا ۱۷ آبان از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
تعداد بازدید: 77 دریافت فیلم

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، مجموعه مستند جدید سه قسمتی «عصر طبیعت، با نام اصلیThe age of nature» تولید ۲۰۲۰ شرکت PBS، از شنبه تا دوشنبه، ۱۵ تا ۱۷ آبان، هر شب، ساعت ۲۲، در قالب برنامه (چهارسوی علم) از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
این مجموعه مستند با روایت اوما تورمن، بازیگر سرشناس سینما، بر بازسازی اکوسیستم‌های به خطر افتاده در چهار قاره جهان متمرکز شده و در هر قسمت با رویکرد امیدبخش، نمونه‌هایی را در کشورهای: پاناما، موزامبیک، چین، اسکاتلند، بوتان و ... نشان می‌دهد که دخالت‌های درست انسان توانسته از آسیب‌های بیشتر به محیط زیست بکاهد و زیست بوم های مهمی را احیا کند.
بازسازی چرخه طبیعت در پاناما، نجات اورکاهای در معرض انقراض و نگاهی به زیست بوم طبیعی در بوتان و موفقیت مردم بوتان در بازسازی چرخه زیست محیطی منطقه موضوعات اپیزودهای این مجموعه مستند سه قسمتی هستند که به آنها پرداخته می شود.
مخاطبان علاقه‌مند به مستند های زیست محیطی می توانند تکرار این مجموعه را روز بعد در ساعت های ۲ بامداد، ۷ و ۱۵ مشاهده نمایند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها