بررسی گستره وظایف و اختیارات دولت اسلامی در «سوره»

تاریخ انتشار: سه شنبه 1 تیر 1400
فصل جدید سوره ؛درنگ دین پژوهی از سه شنبه ۱تیرماه به صورت هفتگی و زنده ساعت ۲۲ روی آنتن می رود.
تعداد بازدید: 188

فصل جدید برنامه سوره با تغییراتی در فرم و افزودن بخش‌های جدیدی به برنامه به صورت هفتگی و به طور زنده، سه‌شنبه شب‌ها ساعت 22 روی آنتن شبکه چهار سیما خواهد رفت. 

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، گفتگو با چهره‌های شاخص قلمرو دین‌پژوهی، ارتباط تلفنی با صاحب‌نظران در حین برنامه و پرداختن به اخبار مهم قلمرو دین‌پژوهی بخش‌های مهم سری جدید برنامه سوره خواهند بود. بنا به این گزارش قتل بابک خرمدین و حواشی فقهی پیرامون آن از جمله موضوعاتی است که سوره در بخش اخبار قسمت اول خود به آن خواهد پرداخت.

مسعود دیانی همچنان در قامت مجری-سردبیر اجرای این برنامه را بر عهده خواهد داشت. او پیش از این به عنوان مجری در برنامه‌های دیگری چون شبِ روایت حضور داشته است. طرح مفهوم فمینیسم اسلامی، پرداختن به آرا و اندیشه‌های سید قطب و بررسی و نقد کتاب شهید جاوید از موضوعاتی بود که در فصل‌های قبل این برنامه مجال طرح در تلویزیون را پیدا کرد و واکنش‌هایی را نیز به همراه داشت.

سوره در قسمت نخست با حضور ابوالقاسم علیدوست به حدود اختیارات دولت اسلامی و نسبت آن با امر خصوصی و اجتماعی خواهد پرداخت. 

برنامه سوره کاری از گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما و به تهیه کنندگی مرتضی روحانی است که هر هفته ساعت 22 با یک گفتگو و موضوع داغ روی انتن خواهد رفت. بازپخش برنامه شنبه ها ساعت 14 خواهد بود.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها