موج دوم شیوع کرونا زیر ذره‌بین «+چرخ» / شروع دوباره «+چرخ» در شبکه چهار/از کرونا تا سیاهچاله‌ها در «+چرخ» امروز

تاریخ انتشار: یک شنبه 15 تیر 1399
ویژه‌برنامه‌ی «+چرخ» با بررسی ابعاد مختلف افزایش شیوع ویروس کرونا در ایران و سایر نقاط جهان از 15 تیر روی آنتن شبکه‌ی چهار می‌رود.
تعداد بازدید: 61

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، ویژ‌ه‌برنامه‌های‌ «+چرخ» آخرین وضعیت شیوع کرونا بر اساس آمار و اطلاعات منتشرشده‌ی منابع رسمی و معتبر، آخرین یافته‌ها درباره‌ی شناخت و درمان ابتلا به ویروس کرونا، وضعیت پروژه‌های ساخت واکسن کرونا و ... در نقاط مختلف دنیا را بررسی می کند.

اولین قسمت از ویژه‌برنامه‌ی «+چرخ»، ساعت 19 امروز، یکشنبه 15 تیر، با بررسی مهم‌ترین خبرها و رویدادهای دنیای پزشکی، فناوری و نجوم پخش می شود.
در این قسمت از برنامه‌ی «+چرخ»، حافظ آهی به‌عنوان مجری-کارشناس «+چرخ» با هادی محمدی، پژوهشگر و روزنامه‌نگار علوم‌پزشکی درباره‌ی اثربخشی داروی فاویپراویر بر درمان بیماران مبتلا به  ویروس کوید-19 گفت‌وگو خواهد کرد. مهم‌ترین تحولات همه‌گیری ویروس کرونا در ایران و سایر نقاط دنیا در این بخش از برنامه بررسی خواهد شد. در بخش دیگری از «+چرخ» شیرین شاطرزاده، کارشناس نجوم، از جزییات شبیه‌سازی ادغام دو سیاهچاله و در نتیجه تشکیل یک سیاهچاله‌ی بزرگتر خواهد گفت. هواپیماهای فراصوت هم موضوع بخش دیگری از برنامه خواهد بود که محمدحسین جهان‌پناه، روزنامه‌نگار علم و فناوری درباره‌ی جزییات آخرین خبرهای مربوط به این موضوع را تشریح خواهد کرد. 
ویژه‌برنامه‌ی «+چرخ» مهم‌ترین رویدادهای علم و فناوری و مسائل روزمره‌ی زندگی را با تمرکز بر تحولات علمی درباره‌ی ویروس کرونا و با نگاهی تخصصی و به‌زبانی ساده و با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه و نخبگان بررسی و واکاوی خواهد کرد. 
«+چرخ» از یکشنبه تا چهارشنبه، از ساعت 19 به‌صورت زنده روی آنتن شبکه‌ی چهار می‌رود. مجری «+چرخ» حافظ آهی است و محمد جباری سردبیری برنامه و الهه بهبودی تهیه‌کنندگی «+چرخ» را بر عهده دارند

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها