برق الکترونیک حوزه رقابتی امشبِ «فن آورد» شبکه چهار

تاریخ انتشار: شنبه 31 خرداد 1399
مسابقه تلویزیونی «فن آورد» با نگاه متفاوت و کارشناسانه به کسب و کارهای استارتاپی، هفته ای دو بار روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
تعداد بازدید: 111

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما؛ در هر قسمت از مسابقه تلویزیونی «فن آورد»، 7 شرکت کننده با تجربیات مختلف در حوزه های معماری، الکترونیک، سرمایه گذاری هوشمند، طراحی هویت بصری، طراحی بسته بندی، تبلیغات، طراحی کاراکتر،رشته کارآفرینی و ... شرکت می کنند و در هر قسمت سه داور طرح ها و ایده های شرکت کنندگان را ارزیابی و برنده نهایی را اعلام می نمایند.
«فن آورد» فرصتی است تا صاحبان ایده ها با یکدیگر به رقابت بپردازند. استعدادیابی و کارآفرینی از جمله اهداف این مسابقه تلویزیونی است.
بنا بر این گزارش مسابقه بزرگ فن‌آورد که در رشته‌های مختلف و محبوبِ روز دنیا در حال برگزاری است در برنامه‌ی شنبه ۳۱ خردادماه به سراغ گرایش‌های رشته برق - الکترونیک رفته‌است.
مخاطبان در این قسمت از برنامه با مفاهیم IOT و IOE که به کاربرد اینترنت در همه‌ی وسائل یک خانه‌هوشمند مربوط می‌شود، آشنا خواهند شد. علاقه‌مندان برق و الکترونیک؛ فن‌آورد این هفته را از دست ندهند چرا که چند تیم در حوزه رباتیک در این برنامه حضور خواهند داشت که بر جذابیت مسابقه خواهد افزود.

اجرای این مسابقه تلویزیونی را آرش سروری برعهده دارد و علی ضیایی به عنوان گوینده با این برنامه همکاری می کند.
«فن آورد» به تهیه کنندگی علی اقتدارپرور محصول گروه اجتماعی شبکه چهار سیما است که دو روز در هفته روزهای شنبه و چهارشنبه ساعت 21 از شبکه دانایی پخش می شود. محمد حسین عبدالهی مجری طرح و محسن حسینی کارگردان این مسابقه تلویزیونی هستند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها