رقابت شرکت کنندگان «فن آورد» در حوزه طراحی رابط کاربری (ui design)

تاریخ انتشار: شنبه 24 خرداد 1399
مسابقه تلویزیونی «فن آورد» با نگاه متفاوت و کارشناسانه به کسب و کارهای استارتاپی، از 17 خرداد ماه و هفته ای دو بار روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
تعداد بازدید: 170

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، در هر قسمت از مسابقه تلویزیونی «فن آورد»، 7 شرکت کننده با تجربیات مختلف در حوزه های معماری، الکترونیک، سرمایه گذاری هوشمند، طراحی هویت بصری، طراحی بسته بندی، تبلیغات، طراحی کاراکتر،رشته کارآفرینی و ... شرکت می کنند و در هر قسمت سه داور طرح ها و ایده های شرکت کنندگان را ارزیابی و برنده نهایی را اعلام می نمایند.
«فن آورد» فرصتی است تا صاحبان ایده ها با یکدیگر به رقابت بپردازند. استعدادیابی و کارآفرینی از جمله اهداف این مسابقه تلویزیونی است.
موضوع قسمت اول این مسابقه به حوزه معماری، قسمت دوم رقابت در حوزه گرافیک و تبلیغات بود و قسمت سوم این مسابقه تلویزیونی امشب ( 24 خرداد ماه) با حضور دکتر قمری و دکتر میرطاهری و خانم مهندس یشمی به موضوع طراحی رابط کاربری (ui design) که جزو علاقه‌مندی‌های پرطرفدار حوزه‌ی گرافیک می‌باشد، به روی آنتن شبکه‌ چهار سیما می‌رود.
اجرای این مسابقه تلویزیونی را آرش سروری برعهده دارد و علی ضیایی به عنوان گوینده با این برنامه همکاری می کند.
«فن آورد» به تهیه کنندگی علی اقتدارپرور محصول گروه اجتماعی شبکه چهار سیما است که دو روز در هفته روزهای شنبه و چهارشنبه ساعت 21 از شبکه دانایی پخش می شود. محمد حسین عبدالهی مجری طرح و محسن حسینی کارگردان این مسابقه تلویزیونی هستند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها