رقابت شرکت کنندگان «فن آورد» در حوزه گرافیک و تبلیغات/ در «فن آورد» امشب خواهیم داد: چه کسی حرف اول را در تبلیغات می زند؟

تاریخ انتشار: چهار شنبه 21 خرداد 1399
مسابقه تلویزیونی «فن آورد» با نگاه متفاوت و کارشناسانه به کسب و کارهای استارتاپی، از 17 خرداد ماه و هفته ای دو بار روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
تعداد بازدید: 361

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، در هر قسمت از مسابقه تلویزیونی «فن آورد»، 7 شرکت کننده با تجربیات مختلف در حوزه های معماری، الکترونیک، سرمایه گذاری هوشمند، طراحی هویت بصری، طراحی بسته بندی، تبلیغات، طراحی کاراکتر،رشته کارآفرینی و ... شرکت می کنند و در هر قسمت سه داور طرح ها و ایده های شرکت کنندگان را ارزیابی و برنده نهایی را اعلام می نمایند.
«فن آورد» فرصتی است تا صاحبان ایده ها با یکدیگر به رقابت بپردازند. استعدادیابی و کارآفرینی از جمله اهداف این مسابقه تلویزیونی است.
موضوع قسمت اول این مسابقه که (شنبه 17 خرداد ماه) ساعت 21 از شبکه چهار سیما پخش شد به حوزه معماری اختصاص داشت.
و در قسمت دوم از این برنامه امشب 21 خرداد  ساعت 21، شاهد حضور ۷ شرکت کننده دیگر خواهیم بود که بعد از انجام مشاوره و منتورینگ وارد رقابت در حوزه گرافیک و تبلیغات می شوند. 
داوران حاضر در این قسمت آقایان دکتر پرویز کرمی و مهندس علی حیاتی و حسین کلانتری هستند.
اجرای این مسابقه تلویزیونی را آرش سروری برعهده دارد و علی ضیایی به عنوان گوینده با این برنامه همکاری می کند.
«فن آورد» به تهیه کنندگی علی اقتدارپرور محصول گروه اجتماعی شبکه چهار سیما است که دو روز در هفته روزهای شنبه و چهارشنبه ساعت 21 از شبکه دانایی پخش می شود. محمد حسین عبدالهی مجری طرح و محسن حسینی کارگردان این مسابقه تلویزیونی هستند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها