جهان هستی چگونه عمل می کند؟

مجموعه مستند جدید 7 قسمتی علمی-کیهان شناسی محصول سال ۲۰۲۱ کمپانی Discovery Channel، که به اعجاز و شگفتی های جهان هستی می پردازد.
تعداد بازدید 9314

«جهان هستی چگوه عمل می کند؟» با نام اصلی How The Universe Works مستندی است علمی-کیهان شناسی محصول سال ۲۰۲۱ کمپانی Discovery Channel، به اعجاز و شگفتی های جهان هستی می پردازد. این مستند جذاب و دیدنی مخاطب را با نحوه بوجود آمدن کیهان، نحوه ی تشکیل ِ سیاره ها، قمر ها، ستارگان، کهکشان ها و هر چیزی که در مورد فضا و کیهان شناسی است آشنا می کند. این مستند از ابتدای جهان هستی را مورد بررسی قرار داده و حتی ما را با حوادثی که در آینده قرار است رخ دهد آشنا می سازد. 
می توان گفت این مجموعه مانند یک راهنمای علمی از چگونگی آغاز جهان، دنباله دارها، اسرار خورشید، میکروکیهان ها، سیاه چاله ها و… می گوید، این که از کجا آمده ایم و به کجا خواهیم رفت.
بهره گیری از بهترین و سرآمدترین دانشمندان و کیهان شناسان جهان به همراه فیلم و عکس های واقعی از جهان و ستارگان به همراه انیمیشن های رایانه ای این مجموعه را به عنوان یکی از برترین مجموعه های علمی این قرن مانند “Universe” و “Cosmos” در بین مخاطبان معرفی کرده است و امتیاز بسیار بالای ۹ از ۱۰ در سایت IMDB مهر تاییدی بر این ادعا است.

زمان پخش: از شنبه 12 شهریور، هرشب ساعت 22

بازپخش: روز بعد در ساعت های ۲ بامداد، ۷ و ۱۵

برچسب :

قسمت ها

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها