رییس جمهور موقت

یک درام سیاسی، دلهره آور و جنایی محصول سال ۲۰۱۹ کره جنوبی، به کارگردانی یو جونگ سان
تعداد بازدید 2471

 سریال رییس جمهور موقت یک درام سیاسی، دلهره آور و جنایی است که در سال ۲۰۱۹ در کشور کره جنوبی و به کارگردانی یو جونگ سان تولید شده و روایتی جذاب که پشت صحنه دسیسه‌ها و سیاسی‌کاری عوامل دولتی را به تصویر می‌کشد. در خط کلی داستان آمده: در یکی از جلسات مقامات عالی رتبه دولتی از جمله رئیس جمهور، در محل جلسه انفجار بزرگی رخ می دهد. در این انفجار بسیاری از مقامات دولتی از جمله رئیس جمهور وقت کشته می‌شوند. پارک مو جین (جی جین هی) که بالاترین مقام دولتی را دارد از این حادثه جان سالم به در برده است. او اگر چه او خواهان این موقعیت نیست، اما باید ۶۰ روز در مقام ریاست جمهوری امور کشور را به دست بگیرد.
برخی منتقدان، کیفیت ساخت این سریال را عالی ارزیابی می‌کنند که با داستان و شخصیت‌پردازی‌های قوی و بازی متفاوت و عامه‌پسند، توانسته برای تماشاگران جاذبه داشته باشد؛ سریالی که توانسته با مضمونی قدرتمند، تلنگری جدی به سیاست کره که همواره تلاش می‌کند تابع غرب باشد، بزند. 
این سریال دارای 27 قسمت بوده و از ساعت صفربامداد روز سه شنبه، 31 مرداد، پخش خود را از شبکه چهار سیما آغاز می کند و در ساعت های 11 و 18 همان روز تکرار می شود.

برچسب :

قسمت ها

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها