شب های هنر

تئاتر، موسیقی، شعر، کتاب ، معماری و سینما شش برگ از مجله تصویری و شبانه «شب های هنر» شبکه چهار را تشکیل می دهند که یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هرهفته ساعت 23 پخش می شود.
تعداد بازدید 11099

پخش سری جدید مجله شامگاهی ادبی- هنری «شب های هنر» کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما،با تغییراتی از سر گرفته شده است.
 در فصل جدید برنامه تغییرات  ساختاری و محتوایی اعمال شده است. هرشب پرونده ای مربوط به موضوعات روز روی میز باز می شود و در هر بخش یک خبرنگار پرونده مذکور را ارائه می دهد.
شب های هنر همچون فصل های پیشین، اتفاق های روز جامعه در حوزه ادب، فرهنگ و هنر را ورق خواهد زد و با نگاهی تخصصی به آن ها می پردازد. 
شب های هنر سه شب در هفته با اجرای جواد مولانیا مجری اصلی روی آنتن می رود. علاوه بر مولانیا که مجری اصلی برنامه است و رضا مهدوی و علیرضا بهرامی که در سری پیشین شب های هنر حضور و اجرا داشته اند، جابر قاسمعلی، ایوب آقاخانی ، محمدرضا شرفی خبوشان ، مسیحا ربیعی نیز به تازگی به جمع مجریان این برنامه اضافه شدند.
در این برنامه علاوه بر میز موسیقی، روایت، شعر، تئاتر و سینما میز جدیدی تحت عنوان میز تجسمی نیز اضافه شده که به مسائل حوزه هنرهای تجسمی اختصاص دارد.
یکشنبه شب ها شب موسیقی و تجسمی به تهیه کنندگی محمد علیبازی، دوشنبه شب ها شب ادبیات داستانی علیرضا وحیدزاده (داستان و روایت) به تهیه کنندگی و سه شنبه شب ها شبِ نمایش (سینما و تئاتر) به تهیه کنندگی مسعود امجدیان خواهد بود.
سرمقاله، گزارش های میدانی،حضور خبرنگاران تخصصی هر حوزه با مرور رخدادهای هفته،ارتباط تلفنی با کارشناسان و خوانش پیامک های مخاطبان از جمله بخش های این قسمت است.
«شب های هنر» یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هرهفته ساعت 23 از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می رود.

 

در فصل قبلی :

تئاتر، موسیقی، شعر، کتاب، معماری و سینما پنج برگ از مجله تصویری و شبانه «شب های هنر» شبکه چهار را تشکیل می دهند که از شنبه تا پنجشنبه ساعت 23 پخش می شود. شنبه شب تئاتر با اجرای منوچهر اکبرلو و تهیه کنندگی امین اشرفی، یکشنبه شب موسیقی با اجرای رضا مهدوی و تهیه کنندگی حبیب الله ذوالفقاری، دوشنبه شب شعر با اجرای محمود اکرامی فر و تهیه کنندگی کوروش انصاری، سه شنبه شب کتاب با اجرای مسعود دیانی و تهیه کنندگی حسین شاه مرادی، چهارشنبه شب معماری با اجرای علی فروزانفر و تهیه کنندگی محمد امین نوروزی و پنج شنبه شب سینما با تهیه کنندگی حمیدرضا توسلی به ترتیب شب های مجله شامگاهی «شب های هنر» را تشکیل می دهند.

قسمت ها

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها