سریال خارجي «ابلیس»

مینی سریال «ابلیس» در ژانر معمایی - جنایی، محصول کشور نروژ
تعداد بازدید 4200 دریافت فیلم

مینی سریال «ابلیس» با نام اصلی Mammon در ژانر معمایی - جنایی که توسط کشور نروژ تولید شده، داستان (پیتر وراس) روزنامه‌نگاری است که در معتبرترین روزنامه نروژی «وی جی» کار می کند. همکار او (تورگریم) که در بخش سیاسی روزنامه مشغول است به دلیل دستیابی به اسنادی که حکایت از فساد مالی بزرگی در دولت وقت دارد، به قتل می‌رسد. وراس و رئیس او تصمیم می‌گیرند ماجرا را پیگیری کنند اما با سوالات و معماهای پیچیده ای روبرو می شوند.
«ابلیس» به مدیریت دوبلاژ شراره حضرتی و حضور صداپیشگانی همچون؛ رضا آفتابی، منوچهر زنده دل، میرطاهر مظلومی، علی همت مومیوند، بهمن هاشمی، شیرین بهرامی و مونا خجسته در امور دوبلاژ سیما، دوبله شده و به دلیل استقبال منتقدان و مخاطبان، از سایت تخصصی IMDB امتیاز ۶.۸ از ۱۰ را کسب کرده است.
در Mammon بازیگرانی چون Jon Øigarden در نقش Peter Verås، Anna Bache-Wiig در نقش Inger Marie Steffensen، Ingjerd Egeberg در نقش Eva Verås، Nils Ole Oftebro در نقش Frank Mathiesen، Ingar Helge Gimle در نقش Erik Ulrichsen، Anders Danielsen Lie در نقش Johannes Ritter Hansen و Laura Christensen در نقش Ellen Claussen به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند. در سریال Mammon حدود 10 بازیگر جلوی دوربین رفته‌اند که از نظر تعداد بازیگران می‌توان Mammon را یک اثر پربازیگر عنوان کرد. از این‌لحاظ کارگردانی سریال Mammon باتوجه به بازی گرفتن از این تعداد بازیگر و مدیریت آنها کار بسیار دشواری بوده است؛ 

علاقه مندان می توانند هر روز ساعت ۲۴ این سریال از شبکه چهار سیما تماشا و در ساعت های ۱۱ و ۱۸ شاهد تکرار آن باشند.

برچسب :

قسمت ها

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها