بانوی سفید پوش

مینی سریال پنج قسمتی «بانوی سفید پوش» که بر اساس اقتباسی از رمانی به همین نام و به قلم (ویلکی کالینز - Wilkie Collins ) تولید شده، از روز چهارشنبه، ۶ مرداد، رأس ساعت 24 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
تعداد بازدید 2174 دریافت فیلم

مینی سریال پنج قسمتی «بانوی سفید پوش» که بر اساس اقتباسی از رمانی به همین نام و به قلم (ویلکی کالینز - Wilkie Collins ) تولید شده، از روز چهارشنبه، ۶ مرداد، پخش خود را از شبکه چهار سیما آغاز خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، بانوی سفید پوش که محصول سال ۲۰۱۸ کشور انگلستان است، در ژانر معمایی - دلهره آور، تولید و داستان نقاش جوانی به نام (هارتلیت) را روایت میکند که برای تدریس نقاشی به خواهران ماریان استخدام و به املاک آنها در کامبرلند میرود. در راه او با زن جوان سفیدپوش و مرموزی روبرو می شود که از چیزی می ترسد. پس از رسیدن به مقصد، هارتلیت متوجه میشود یکی از خواهران به نام لورا شباهت ظاهری زیادی با زن سفید پوش مرموز دارد، او کنجکاو می شود تا بداند زن مرموز کنار جاده کیست و چه ارتباطی با کامبرلند و دو خواهر دارد؟ این مینی سریال با مدیریت دوبلاژ شراره حضرتی و حضور صداپیشگانی همچون؛ رضا آفتابی، جواد پزشکیان، اکبر منانی، میرطاهر مظلومی، علی همت مومیوند، منوچهر زنده دل، افشین زی نوری، فاطمه نیرومند و... دوبله و آماده پخش شده است. ستاره های این مینی سریال عبارتند از: جسی باکلی, بن هاردی, اولیویا وینال, دوگری اسکات و چارلز رقص این مجموعه که برای اولین بار پخش می شود، به همت تامین برنامه شبکه چهار سیما، از ساعت صفر چهارشنبه6 مرداد پخش و در ساعت های ۱۱ و ۱۸ همان روز بازپخش می شود.

قسمت ها

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها