احمدرضا درویش در«شب سینما»شبکه4/ گفتگوی سینمایی شبکه چهار با کارگردان «رستاخیز»

تاریخ انتشار: چهار شنبه 3 مهر 1398
مجله سینمایی شبکه چهار با عنوان «شب سینما» پنجشنبه میزبان احمدرضا درویش کارگردان سینما می شود.
تعداد بازدید: 193

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، دکتر امیرحسن ندایی مجری کارشناس این مجله شبانگاهی پنجشنبه (4 مهر ماه) در میزبانی از احمدرضا درویش، با وی در خصوص فراز و فرودهای تولید اثر در سینمای دفاع مقدس گفتگو می کند.
گفتنی است در این گفتکوی زنده تلویزیونی با این کارگردان سینما، بخش هایی از سینمایی های ساخته شده توسط این هنرمند همچون رستاخیز،دوئل، سرزمین خورشید و ... پخش می شود.
احمدرضا درویش کارگردان، تهیه‌کننده و فیلمنامه‌نویس سینما است. کارگردانی که با فیلم‌هایش به صورت مستقیم و غیرمستقیم به جنگ و دفاع مقدس ‌پرداخته است. وی فعالیت هنری اش را از سال ۱۳۶۱ با کارگردانی نمایش‌های تلویزیونی آغاز کرد و در سال ۱۳۹۳ برای سال‌ها فعالیت فرهنگی نشان افتخار جهادگر عرصه فرهنگ و هنر دریافت کرد. دوئل که از آن به عنوان عظیم‌ترین فیلم ژانر دفاع مقدس یاد می‌شود در سال ۱۳۸۲ با کارگردانی درویش ساخته شد. در سال ۱۳۹۳ نشان افتخار جهادگر عرصه فرهنگ و هنر برای یک عمر فعالیت به وی اهدا شد.احمد رضا درویش ۲ بار برای فیلم‌های دوئل و روز رستاخیز برنده سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی جشنواره فیلم فجر شده‌است.
گفتگوی تلفنی با علی غیاثوند دبیر بخش سینمایی جشنواره هنر برای صلح، گفتگوی تلفنی با سیدمسعود نجفی مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی در خصوص صدور مجوزهای جدید سینمایی و «سینما خبر» با مروری بر رویدادهای هفتگی سینما با اجرای عرفان قاسمی از جمله بخش های این هفته مجله «شب سینما» است.
«شب سینما» به تهیه کنندگی حمیدرضا توسلی محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که پنجشنبه شب ها ساعت 23 به صورت زنده از شبکه دانایی پخش می شود.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها