بانوی اخلاق و فلسفه به «حکایت دل» می آید/ مستند پرتره دکتر شهین اعوانی در شبکه4

تاریخ انتشار: یک شنبه 20 مرداد 1398
مستند پرتره «بانوی اخلاق و فلسفه» با محوریت زندگی دکتر شهین اعوانی در قالب مجموعه «حکایت دل» از شبکه چهار سیما پخش می شود.
تعداد بازدید: 532 دریافت فیلم

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما: مستند « بانوی اخلاق و فلسفه» عنوان قسمت جدید از مجموعه «حکایت دل» است که به معرفی استاد شهین اعوانی پژوهشگر ایرانی حوزه فلسفه و عضو هیئت علمی مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران می پردازد. این مستند 20 مرداد ماه ساعت 21 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
دکتر اعوانی، استاد فلسفه و عضو هیأت علمی مؤسسه حکمت و فلسفه ایران است. اعوانی فلسفه را تا مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران گذراند و دکترایش را از دانشگاه بن آلمان گرفت. پژوهش‌های او عمدتاً در حوزه فلسفه کانت، فلسفه افلاطون، فلسفه میان‌فرهنگی، فلسفه اخلاق و زیبایی‌شناسی است. از جمله آثار او می‌توان به ویرایش و تدوین کتاب آگاهی و گواهی، ویرایش و تدوین کتاب هرم هستی، وضعیت فلسفه در آلمان اشاره کرد.
«حکایت دل» به تهیه کنندگی علیرضا حسینی وکارگردانی بیژن شکرریز، در قالب ۲۰ قسمت مستند از زندگینامه، پرتره علمی و حرفه‌ای اساتید فاخر و مشاهیر معاصر کشور، یکشنبه ها ساعت 21 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
این مجموعه برای اولین بار از شبکه چهار سیما به روی آنتن می رود و روز دوشنبه ساعت19:30 از شبکه یک سیما بازپخش می شود.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش همه نظرات