تصویر دانشمندان در فیلمهای سینمایی چگونه است؟

تاریخ انتشار: یک شنبه 16 تیر 1398
چهارمین قسمت فصل جدید «چرخ» ساعت 19 امروز (16تیرماه)روی آنتن شبکه‌ی چهار می‌رود.
تعداد بازدید: 61

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما: دومین هفته‌ی برنامه‌ی «چرخ» با گفت‌وگویی درباره‌ی تصویر دانشمندان در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی آغاز خواهد شد. 
حسین فروتن به‌عنوان مجری-کارشناس میز علم «چرخ» در گفت‌وگو با طه‌ حسین‌نژاد، کارشناس سینما و تولیدکننده‌ی پادکست‌های سینمایی، این موضوع را بررسی خواهند کرد. 
در بخش روایت خبری «چرخ»، محمود حاج‌زمان، روزنامه‌نگار علم، به مرور مهم‌ترین خبرهای روز دنیای علم و خبر شناسایی بزرگترین شکوفایی جلبکی دنیا در پهنه‌ای به وسعت اقیانوس می‌پردازد. آشنایی با جزییات کار یک شهاب‌سنگ‌شناس و اولین موزه‌ی شهاب سنگ ایران در برج آزادی از دیگر بخش‌های چهارمین قسمت «چرخ» در فصل تابستان خواهد بود.
مجله‌ی تصویری «چرخ» مهم‌ترین رویدادهای علم و فناوری را با نگاهی تخصصی و به‌زبانی ساده بررسی و با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه و نخبگان، مسائل روزمره‌ی زندگی را واکاوی می‌کند. 
«چرخ» در تابستان امسال در سه روز یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه، از ساعت 19 به‌صورت زنده از شبکه‌ی چهار پخش می‌شود. حافظ آهی اجرای برنامه را به عهده دارد و الهه بهبودی و محمد جباری تهیه‌کننده و سردبیر برنامه‌ی «چرخ» هستند.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش همه نظرات