آغاز سری جدید «شب های هنر» از شبکه چهار/ جواد مولانیا نیز به «شب های هنر» پیوست

تاریخ انتشار: دو شنبه 17 شهریور 1399
پخش سری جدید مجله شامگاهی ادبی- هنری «شب های هنر» کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما،از این هفته با تغییراتی از سر گرفته شده است.
تعداد بازدید: 810 دریافت فیلم

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، در فصل جدید برنامه تغییرات  ساختاری و محتوایی اعمال شده است. هرشب پرونده ای مربوط به موضوعات روز روی میز باز می شود و در هر بخش یک خبرنگار پرونده مذکور را ارائه می دهد.
شب های هنر همچون فصل های پیشین، اتفاق های روز جامعه در حوزه ادب، فرهنگ و هنر را ورق خواهد زد و با نگاهی تخصصی به آن ها می پردازد. 
شب های هنر سه شب در هفته با اجرای جواد مولانیا مجری اصلی روی آنتن می رود. علاوه بر مولانیا که مجری اصلی برنامه است و رضا مهدوی و علیرضا بهرامی که در سری پیشین شب های هنر حضور و اجرا داشته اند، جابر قاسمعلی، ایوب آقاخانی ، محمدرضا شرفی خبوشان ، مسیحا ربیعی نیز به تازگی به جمع مجریان این برنامه اضافه شدند.
در این برنامه علاوه بر میز موسیقی، روایت، شعر، تئاتر و سینما میز جدیدی تحت عنوان میز تجسمی نیز اضافه شده که به مسائل حوزه هنرهای تجسمی اختصاص دارد.
یکشنبه شب ها شب موسیقی و تجسمی، دوشنبه شب ها شب ادبیات داستانی (داستان و روایت) و سه شنبه شب ها شبِ نمایش (سینما و تئاتر) خواهد بود.
سرمقاله، گزارش های میدانی،حضور خبرنگاران تخصصی هر حوزه با مرور رخدادهای هفته،ارتباط تلفنی با کارشناسان و خوانش پیامک های مخاطبان از جمله بخش های این قسمت است.
«شب های هنر» یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هرهفته ساعت 23 از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می رود.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها