«مدرسه ایران»

«مدرسه ایران» برنامه جدید شبکه چهار در حوزه تعلیم و تربیت است که از 14 آبان از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.
تعداد بازدید 19842 دریافت فیلم

مجله ترکیبی «مدرسه ایران» به تهیه کنندگی حمید اسکندری در 26 قسمت 55 دقیقه ای در گروه اجتماعی شبکه چهار سیما تولید می شود و از 14 آبان ماه به صورت هفتگی سه شنبه ها ساعت 21 از شبکه چهار سیما پخش می شود. برای مشاهده برنامه های مدرسه از اینجا وارد شوید.
به گفته اسکندری تهیه کننده برنامه: موضوع اصلی این برنامه تعلیم و تربییت در همه ی مقاطع تحصیلی است و نقش ارکان مختلف جامعه در تعلیم و تربیت و رشد و بالندگی کشور مورد بررسی قرار می گیرد.
وی افزود: دست اندرکاران حوزه تعلیم و تربیت، خانواده ها و دانش آموزان مخاطبان این برنامه تلویزیونی را تشکیل می دهند.
اسکندری گفت: هر هفته به یکی از موضوعات حوزه تعلیم و تربیت همچون تغییر ترکیب مدارس، بازمانده های از تحصیل، آموزش عمومی رایگان و ... با حضور کارشناسان پرداخته می شود. در قسمت اول این برنامه مهدی رضایی مجری کارشناس این قسمت با محسن داودی مدیر مجتمع صبح رویش (مدرسه کودکان کار) گفتگو می کند.
تهیه کننده «مدرسه ایران» در خصوص بخش های این مجله ترکیبی گفت: مروری بر اخبار هفتگی تعلیم و تربیت، پخش مستند مرتبط با موضوع برنامه، «تاریخ و جغرافیا»، «معلم خاص» با معرفی معلمین ویژه کشور،  از جمله بخش های این برنامه تلویزیونی است.
اسکندری افزود: در این برنامه مخاطبان حضور جدی خواهند داشت و علاوه بر پخش نظرات و پاسخ به پرسش ها یشان، برای برنامه کمپین های طراحی کرده ایم که مخاطبان با ارسال ویدئو در این کمپین ها شرکت خواهند کرد. اطلاعات بیشتر برای شرکت در این کمپین ها در برنامه اعلام خواهد شد.
فصل اول «مدرسه ایران» به سردبیری حسین غفاری از این هفته سه شنبه ها ساعت 21 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

قسمت ها

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها