«کتاب4» ویژه بزرگترین رویداد فرهنگی/ ویژه برنامه زنده شبکه 4 برای نمایشگاه کتاب

تاریخ انتشار: دو شنبه 2 اردیبهشت 1398
شبکه چهار سیما با برنامه «کتاب4» در ایام برگزاری سی و دومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، رخدادهای این رویداد فرهنگی را پوشش می دهد.
تعداد بازدید: 22

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود و شبکه چهار سیما با ویژه برنامه «کتاب4 پلاس» به تهیه کنندگی حسین پورصلعی نایینی رویدادهای این نمایشگاه را به تصویر می کشد.
به گفته پورصلعی، برنامه «کتاب4 پلاس» به صورت مستقیم از محل برپایی نمایشگاه کتاب در مصلی تهران، روزانه در چهار نوبت پخش روی آنتن می رود.که سه آیتم به صورت زنده و آیتم چهارم در قالب مستندگونه به صورت تولیدی پخش می شود.
پورصلعی درخصوص انتخاب نام برنامه گفت: «کتاب 4» یکی از برنامه های قدیمی و خوش سابقه شبکه 4 در حوزه کتاب است که قدمتی حدود 20 ساله دارد، و اکنون نیز به صورت هفتگی و ثابت از شبکه چهار سیما پخش می شود، به همین منظور نام  «کتاب4 پلاس» را به بخش نمایشگاهی کتاب4 اختصاص دادیم.
پورصلعی افزود: اجرای برنامه را جعفر فریدزاده، عصمت همتی و شاهین شرافتی به صورت مشترک بر عهده دارند و روزانه در سه نوبت پخش زنده با مسئولان برگزاری نمایشگاه، نویسندگان ،ناشران، نوقلم ها و مهمانان خارجی حاضر در نمایشگاه کتاب گفتگو می کنند.
تهیه کننده «کتاب4 پلاس» در ادامه به قسمت تولیدی برنامه اشاره کرد و گفت: این بخش در قالب مستندگونه تولید می شود و رخدادهای روزانه نمایشگاه کتاب و حواشی نمایشگاه را در مدت زمان 15 دقیقه به تصویر می کشد.
پورصلعی در خصوص زمان پخش برنامه گفت: «کتاب4 پلاس» از روز 4 اردیبهشت ماه و همزمان با پرپایی نمایشگاه پخش آن شروع و تا پایان این رویداد فرهنگی در مجموع با 44 آیتم همراه مخاطبان شبکه دانایی و خرورزی می شویم. برنامه هر روز در ساعت های 12، 14:45 و 17 به صورت زنده و ساعت 23 به صورت تولیدی پخش می شود. شایان ذکر است در اولین قسمت برنامه که روز چهارشنبه است، آیتم شبانه ساعت 20:30 تقدیم مخاطبان خواهد شد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها