پخش سریال «مدرس» از شبکه چهار

تاریخ انتشار: شنبه 3 اسفند 1398
سریال تلویزیونی «مدرس» از 4 اسفند ماه روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
تعداد بازدید: 334 دریافت فیلم

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، همزمان با آغاز انتخابات مجلس  شورای اسلامی، واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما که هر شب ساعت 12 بامداد یک سریال ایرانی و خارجی پخش می کند، از یکشنبه 4 اسفندماه سریال «مدرس» به کارگردانی هوشنگ توکلی و تهیه‌کنندگی اسماعیل شنگله را در کنداکتور پخش قرار داده است.
مجموعه تلویزیونی «مدرس» سال 1365 با نقش‌آفرینی ویژه خسرو شکیبایی داستان زندگی آیت الله سیدحسن مدرس را از ورود به تهران و نامزد شدن وی در مجلس شورای ملی و درگیری مدرس با رضاشاه تا کشته شدنش را روایت می‌کند. محمدرضا حقگو،‌ فرخ نعمتی، سیروس گرجستانی، آتش تقی‌پور، داود آریا، مرتضی ضرابی، حسن زارعی و مجید رزاز هم در این سریال 6قسمتی ایفای نقش کردند.
زنده یاد خسرو شکیبایی، نخستین بازیگری است که نقش زندگی آیت‌الله مدرس را در سریال تلویزیونی "مدرس" در دهه 60 تجربه کرد. گرچه چند سالی از فوت این هنرمند بزرگ گذشته، اما هرگز مخاطبان نقش او را در سریال مدرس از یاد نمی‌برند. یکی از مسائلی که باعث شد نقش او ماندگار شود، مونولوگ‌های طولانی و بعضاً 20 دقیقه‌ای است که او در صحنه‌های مختلف و بدون وقفه ایفا کرد که مدرس را با عزمی راسخ همچون کوهی استوار در مقابل ستمگران عصر وقت به تصویر کشید.
سریال «مدرس»، هرشب 12 بامداد از شبکه دانایی و خردورزی روی آنتن می رود وروز بعد ساعت 18 بازپخش می شود.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها