4soo

مشخصات برنامه

نياز به شناخت درك متقابل به منظور تسريع در دستيابي به مقاصد و اهداف ، امروزه در سازمانها و ادارات به عنوان يك اصل اساسي در مديريت پذيرفته شده است. اين ارتباط كه از آن به عنوان روايط عمومي ياد مي شود يكي از مهمترين و با ارزش ترين عوامل موثر در سرنوشت يك سازمان محسوب مي گردد ، روابط عمومي به عنوان يك فن و هنر نقش بسزايي در برقراري و تسهيل ارتباط دو سويه بين مديران سازمان و احاد مردم دارد و در عين حال موفقيت هاي چشمگير ي را در زمينه هاي مورد نظر و تحقق اهداف از پيش تعيين شده بدست آورده باشد. «روابط عمومي»، نوع ديگري از عملكرد مديريت است كه به ايجاد و حفظ خط‌ مشي‌هاي متقابل در زمينه شناخت و پذيرش روابط كمك كرده و موجب همكاري سازمان با مخاطبان آن مي‌شود. همچنين شامل چگونگي اداره مشكلات يا مسائل سازمان است كه به مديريت سازمان كمك مي‌كند تا از افكار عمومي آگاهي يابد و به آنها پاسخ گويد و نيز مشخص مي‌كند كه مديريت براي تأمين منافع عمومي چه وظايفي دارد و از سوي ديگر، مديريت سازمان را در اعمال تغييرات مؤثر و استقبال از گرايش‌هاي مختلف ياري مي‌دهد و در اين زمينه از تحقيق و نيز فنون ارتباطات به گونه‌اي كه با اصول اخلاقي سازگار باشد استفاده مي‌كند. روابط عمومي شبکه 4 نيز از زمان تاسيس اين شبکه زير نظر مديريت محترم شبکه، فعاليت خود را آغاز نموده و با راه اندازي اين باشگاه در پي تعامل بيش از بيش مخاطبان با مديريت شبکه و برنامه سازان آن بوده است . نشاني روابط عمومي شبکه 4 سيما: خ وليعصر.روبروي مسجد بلال. خ مهناز.پلاک 22 تلفن: 26215600 پيامک:300004

       

 

اخبار

 

عید سعید فطر

مسافر، به مقصد رسیده و بار، به منزل. کاروان رمضان، در منزل فطر، توقف کرده است. ساربان یگانه، کوله بار را در تجرد روح مسافر، به فراسوی سبکبالی می خواند و این، آغاز نزول آرامش در بلوغ دل او خواهد بود. چه عیدی بالاتر از این ابتدای متعالی؟! چه جشنی دلنشین تر از تبسم به روی دقایق فطر؟!

ادامه مطلب

روز قدس

یكى از وقایع تاریخى كه بسیار حائز اهمیت است در اوائل پیروزى انقلاب اسلامى ایران كه به دست زعیم و رهبر كبیر مسلمین جهان حضرت امام خمینى ره دائر شده، «روز جهانى قدس است‏» كه از روز جمعه آخر ماه مبارك رمضان 1399 قمرى 1358 شمسى) شروع و مقرر گشت هر ساله در چنین روزى تمام مسلمین جهان راهپیمایى كنند جهان اسلام در این شرایط حساس تاریخی، باید از رسالت بزرگ خود در جهت زدودن و رفع موانع فراوانی که بر سر راه اتحاد و یکپارچگی مسلمانان نهاده شده آگاه بود و به تقویت جبهه موحدین و اسلام همت گماشته و بهترین استفاده بهینه از فرصت‌های به دست آمده در عصر تکنولوژی رسانه‌ها و فراگیر شدن فرهنگ‌ها و مکتب‌ها به عمل آوردند. تحولات جهان اسلام نشانگر این واقعیت است که انقلاب اسلامی ایران نیرو و نشاط لازم را جهت به حرکت درآوردن میلیون‌ها مسلمان در سراسر جهان ایجاد کرده است و استکبار جهانی به جای درگیری مستقیم با جمهوری اسلامی ایران امروز باید در جبهه‌های گوناگون فرهنگی، نظامی و سیاسی با مسلمانان به مبارزه برخیزد. روز قدس روز بیداری همه ملت‌های آزاده و به ویژه مسلمانان علیه ظلم و بیداد استکبار بین‌الملل و روز عزای صهیونیزم جهانی است. روزی است که مستضعفین انزجار و نفرت خود را از عملکرد صهیونیزم بین‌الملل در به خاک و خون کشیدن انسان‌ها، به ویژه به زنان و کودکان اعلام می‌دارند. .

ادامه مطلب

شب های پر فضیلت قدر

شب قدر، آبستن سپیده فلاح و رستگاری انسانهای دل سپرده به مهر مهربانترین مهربانان است. شب حضور روح و ملایک در محضر امام زمان (عج) ، شبی که در عرصه آن انسان، ره صد ساله را یک شبه طی می کند.

ادامه مطلب

ماه مهمانی خدا

مژده ای منتظران ماه خدا امده است / ماه شبهای مناجات و دعا امده است

ماه دلدادگی بنده به معبود رسید / بر سر سفره شاهانه گدا امده است . . .

ادامه مطلب

میلاد صاحب الزمان حضرت مهدی (عج )

کجايى اى هميشه پيدا از پس ابرهاى غيبت؟ مهدي جان به روسياهي‌مان نگاه نکن و به دستهايمان که خالي و گنهکارند، قلبمان را ببين که هر روز، صبح و شام تو را مي‌خوانند

 

ادامه مطلب

  شماره پیامک 300004  
  پست الکترونیک sima4@irib.ir  
  کانال تلگرام  
  https://telegram.me/TV4_IRIB  

© 2016, Islamic Republic of Iran Broadcasting, Sima Channel 4 Department, All Rights Reserved