«شب روایت» همراه با نویسنده کتاب «روضه»

تاریخ انتشار: یک شنبه 17 شهریور 1398
هشتمین قسمت از برنامه ی «شب روایت» 19 شهریور ماه ساعت 22 با حضور محمد حقی نویسنده کتاب روضه به روی آنتن شبکه چهارسیما می رود.
تعداد بازدید: 100

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، در هشتمین قسمت از سری جدید برنامه ی «شب روایت»، محمد حقی پژوهشگر و نویسنده کتاب روضه که بر اساس روضه الشهدا به نگارش در آمده، مهمان برنامه خواهد بود و در رابطه با کتاب خود و دیگر کتابهای مقتل با مهدی صالحی مجری کارشناس به گفتگو می نشیند.
«کتاب روضه» پژوهشی جدید و جدی در اسناد «روضه‌الشهدا» ملاحسین واعظ کاشفی است که توسط محمد حقی تالیف شده است. گفتنی است «کتاب روضه» به تازگی در آستانه ورود به ماه محرم وارد بازار کتاب شده است.
در بخش معرفی کتاب این هفته «شب روایت» با اجرای نیلوفر شادمهری نویسنده ، «کتابِ آه»(بازخوانی مقتل حسین بن علی علیهماالسّلام) اثر یاسین حجازی  و حاصل بازخوانی کتاب دَمع‌السُّجوم، ترجمه فارسی ابوالحسن شعرانی از کتاب نفَس‌المَهموم معرفی می شود.
معرفی مهمان وآیتم لذت متن (خوانش بخشی از کتاب فتح خون اثر شهید آوینی) از دیگر بخش های این برنامه تلویزیونی است. 
«شب روایت» به تهیه‌کنندگی حسین شاه‌مرادی کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است. این برنامه ادبی در قالب گفتگو با اهالی قلم، نقد کتاب، روایت کتب داستانی و نیز دیگر آیتم‌های مرتبط با حوزه ادبیات و تاریخ ادب کشورمان سه شنبه ها از شبکه چهارسیما پخش می شود.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش همه نظرات