گردش «چرخ» در حیات‌وحش ایران

تاریخ انتشار: سه شنبه 5 شهریور 1398
بیست‌وپنجمین قسمت فصل تابستانی «چرخ» به موضوع گردشگری حیات‌وحش اختصاص خواهد داشت. این برنامه ساعت 19 امروز، سه‌شنبه 5 شهریور روی آنتن شبکه‌ی چهار خواهد رفت.
تعداد بازدید: 25

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، در این قسمت از برنامه‌ی تلویزیونی «چرخ»، سیاوش یالپانیان، مجری-کارشناس میزِ طبیعت برنامه، با شهاب چراغی، کارشناس حیات‌وحش و گردشگری گفت‌وگو خواهد کرد. موضوع این گفت‌وگو بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای گردشگری حیات‌وحش در ایران خواهد بود. گردشگری حیات‌وحش (Wildlife Tourism)، شاخه‌ای از گردشگری است که اهداف زیادی را دنبال می‌کند؛ حمایت از حیوانات و آشنایی بیشتر با آنها از هر نظر (که از مهم‌ترین آنها می‌توان به محل زندگی و نوع رفتار اشاره کرد)، سفر کردن برای دیدن حیوانات و آشنایی بیشتر با حیات‌وحش منطقه‌ای خاص و عکسبرداری از حیوانات مختلف و ... در شاخه‌ی گردشگری حیات‌وحش قرار می‌گیرند و همین عوامل باعث شده‌اند تا این حوزه از گردشگری بسیار گسترده و پرطرفدار باشد.
 در بخش دیگری از برنامه، کسری کریمی‌طار، کارشناس بازی‌های ویدئویی «چرخ»، اتفاقات مهم نمایشگاه «گیمز کام» را بررسی می‌کند. گزارش کسری کریمی‌طار از جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی یکی دیگر از بخش‌های بیست‌وپنجمین قسمت فصل ششم برنامه‌ی «چرخ» خواهد بود.
مجله‌ی تصویری «چرخ» مهم‌ترین رویدادهای علم و فناوری و مسائل روزمره‌ی زندگی را با نگاهی تخصصی و به‌زبانی ساده و با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه و نخبگان بررسی و واکاوی می‌کند. 
«چرخ» در تابستان امسال در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه، از ساعت 19 به‌صورت زنده از شبکه‌ی چهار پخش می‌شود. مجری «چرخ» حافظ آهی است و محمد جباری سردبیری برنامه و الهه بهبودی تهیه‌کنندگی «چرخ» را بر عهده دارند.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش همه نظرات