جایزه شهید اندرزگو به «شب روایت» رسید

تاریخ انتشار: سه شنبه 15 مرداد 1398
گفتگوی زنده تلویزیونی برنامه «شب روایت» امشب به موضوع جایزه شهید اندرزگو اختصاص یافته است.
تعداد بازدید: 33

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما: مجله «شب روایت» امشب 15مرداد ماه با موضوع «جایزه شهید اندرزگو و روایت تاریخ و ادبیات از انقلاب» به روی آنتن می رود. در این برنامه که اجرای آن را مهدی صالحی برعهده دارد در میزگفتگو میزبان سیدصادق رضایی دبیر جشنواره و میثم نیلی مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی می شود.
نخستین دوره جشنواره روایت انقلاب، جایزه مردمی و ادبی «شهید سیدعلی اندرزگو»، پیش از این در سه گروه داستان بلند، رمان و شعر بزرگسال، داستان کودک و نوجوان و روایت تاریخ از اهالی ادبیات دعوت کرده بود تا آثار ادبی خود را درون‌مایه «مبارزه ادبی با تحریف تاریخ معاصر» و «بیان حقایق و روشنگری درباره رژیم پهلوی» برای ارزیابی و رقابت به دبیرخانه جایزه شهید سیدعلی اندرزگو ارسال کنند.
این جشنواره به همت مجمع ناشران انقلاب اسلامی و با حمایت و همکاری مرکز اسناد انقلاب اسلامی، بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا، انجمن قلم ایران، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، حوزه هنری انقلاب اسلامی و مؤسسه فرهنگی شهرستان ادب، در شهریور سال ۱۳۹۸ برگزیدگان خود را خواهد شناخت.
در بخش «لذت متن» این هفته «شب روایت» بخشی از کتاب گلدسته ها و فلک نوشته جلال احمد خوانده می شود.سرمقاله و روایت شب دوبخش دیگری از این مجله شبانه است.
«شب روایت» به تهیه‌کنندگی حسین شاه‌مرادی کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است. این برنامه ادبی در قالب گفتگو با اهالی قلم، نقد کتاب، روایت کتب داستانی و نیز دیگر آیتم‌های مرتبط با حوزه ادبیات و تاریخ ادب کشورمان هر هفته سه‌شنبه‌ها ساعت ۲۳ از شبکه چهارسیما پخش می شود.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش همه نظرات