روایت «چرخ» از چرنوبیل / چرنوبیل در شبکه چهار

تاریخ انتشار: دو شنبه 10 تیر 1398
دومین قسمت فصل جدید «چرخ» ساعت 19 امروز به موضوع واقعه‌ی چرنوبیل اختصاص دارد.
تعداد بازدید: 178

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما: در این برنامه محمدحسین‌جهان‌پناه به‌عنوان مجری-کارشناس میز فناوریِ «چرخ» با سیدمحمدحسین خلیلی، روزنامه‌نگار علم گفت‌وگو خواهد کرد. در این گفت‌وگو که به بهانه‌ی انتشار سریال «چرنوبیل» و بازتاب‌های جهانی آن انجام می‌شود، ابعاد و روایت‌های مختلفی از فاجعه‌ی چرنوبیل بررسی خواهد شد. 
در بخش دیگری از برنامه، مائده گیوه‌چین، کارشناس فناوری «چرخ»، مهم‌ترین خبرهای روز دنیای فناوری را مرور خواهد کرد. در بخش دیگری از برنامه، گزارش اختصاصی محمدحسین جهان‌پناه از نمایشگاه هوایی پاریس پخش خواهد شد.
مینی‌سریال «چرنوبیل» درباره حادثه نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل که در سال ۱۹۸۶ در اوکراین اتفاق افتاد و باعث پخش مواد رادیواکتیو در بخشی از غرب شوروی سابق شد، از برخی رسانه‌های جهان در حال پخش است.
مجله‌ی تصویری «چرخ» مهم‌ترین رویدادهای علم و فناوری را با نگاهی تخصصی و به‌زبانی ساده بررسی و با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه و نخبگان، مسائل روزمره‌ی زندگی را واکاوی می‌کند. 
«چرخ» در تابستان امسال در سه روز یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه، از ساعت 19 به‌صورت زنده از شبکه‌ی چهار پخش می‌شود. حافظ آهی اجرای برنامه را به عهده دارد و الهه بهبودی و محمد جباری تهیه‌کننده و سردبیر برنامه‌ی «چرخ» هستند.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش همه نظرات