تکرار پربیننده‌ترین قسمت های «شوکران»/ پخش مجدد گفت‌وگوی «ایران درودی»

تاریخ انتشار: دو شنبه 19 آذر 1397
گفتگوی پیام فضلی نژاد با ایران درودی در «شوکران» امشب بازپخش می شود.
تعداد بازدید: 414

تکرار پربیننده‌ترین قسمت های «شوکران»/ پخش مجدد گفت‌وگوی «ایران درودی»
گفتگوی پیام فضلی نژاد با ایران درودی در «شوکران» امشب بازپخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما:18  قسمت از برنامه گفت‌‌وگو محور «شوکران» تا کنون روی آنتن رفته که یکی از  پربیننده‌ترین قسمت های  این برنامه، گفت‌وگو با «ایران دَرودی» نقاش سرشناس ایرانی بوده است. به همین منظور، امشب به دلیل آماده نشدن نوزدهمین قسمت «شوکران»، قسمت  هشتم  با حضور ایران درودی بار دیگر روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.
 این برنامه دوشنبه ۱۹ آذر حوالی ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود. درودی در این برنامه افکار خود پیرامون هنر را بیان کرده و گفته است: باید هنر را جدی گرفت. نمی‌شود دو خط کشید و گفت من نقاشم. نقاشی مادر سینماست و اکثر کارگردانان بزرگ مثل کیارستمی خودمان یا کوروساوا یکی از نقاشان بزرگ بودند. برایم احترام گذاشتن به هنرمندان باارزش مملکت‌مان خیلی مهم است. اصلا خودم تلاش می‌کنم که بتوانم در این‌باره نقش بزرگی را برعهده بگیرم، چون ملت ما این کار را نمی‌کند. ملت ما آن احترام لازم را به هنرمندش نمی‌گذارد.
این هنرمند ۸۲ ساله می‌گوید: هنر در حال سقوط آزاد است و علت اصلی آن هم حراج‌های دنیا هستند، ولی من توانی ندارم که جلوی این‌جور چیزها را بگیرم.
«شوکران» محصول مشترک حوزه هنری و شبکه چهار سیما به تهیه‌کنندگی علی قربانی است که دوشنبه‌ها حوالی ساعت ٢١ روی آنتن می‌رود و بازپخش آن نیز روزهای سه‌شنبه ١٠ صبح، جمعه ۱۴ و یکشنبه ساعت ١٩ است، اما این هفته استثنائاً ساعت‌های بازپخش نیز به پخش سه قسمت پربیننده دیگر «شوکران» اختصاص یافته است و به ترتیب برنامه‌های دکتر مهدی محقق، دکتر شاهین فرهت و آیت‌الله ابوالقاسم علیدوست پخش می‌شود.
شوکران نوزدهم، هفته آینده روی آنتن خواهد رفت.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش همه نظرات