ویژه برنامه زنده شبکه چهار برای شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی / از تولد تا شهادت «سردار دلها» به روایت شبکه چهار

تاریخ انتشار: شنبه 14 دی 1398
گروه سیاسی شبکه چهار سیما به مناسبت شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ویژه برنامه زنده تلویزیونی «رودررو» را در 6 قسمت روی آنتن می برد.
تعداد بازدید: 501

 
به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، گروه سیاسی شبکه ۴ سیما به مناسبت شهادت سردارسپهبد حاج قاسم سلیمانی ویژه برنامه «رو در رو» را بصورت زنده هر روز ساعت ۱۹ روی آنتن می برد. پخش این ویژه برنامه از روز جمعه آغاز شده است و تا روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه ادامه خواهد داشت.
حجت الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز شنبه، ۱۴ دی ماه میهمان برنامه «رو در رو» با موضوع « سردار مقاومت، سرباز ولایت» می شود. 
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار است در این گفتگوی زنده به ابعاد شخصیتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بپردازد.
برنامه گفتگو محور «رودررو» به تهیه کنندگی شهریار افشاری پور و اجرای دکتر مراد عنادی، با حضور کارشناسان هر هفته چهارشنبه ها ساعت 19 در قالب یک گفتگوی زنده تلویزیونی، به بررسی مهمترین موضوعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور و جهان می پردازد، که در پی اقدام تروریستی دولت آمریکا در به شهادت رساندن سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی،در قالب یک ویژه برنامه 6 قسمتی هر شب روی آنتن شبکه چهار می رود.
«سردار دلها» عنوان یک مستند ترکیبی است که گروه سیاسی شبکه چهار سیما ویژه شهادت حاج قاسم سلیمانی تهیه و تولید کرده است.
این مستند که امشب (14 دی ماه) ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود به زندگی نامه ی سردار شهید سلیمانی از تولید تا شهادت و سیر مبارزاتی ایشان از دوران دفاع مقدس تا پایان داعش می پردازد.
در این مستند با سردار سید یوسف مولایی از همرزمان سردار شهید سلیمانی و دکتر ایرج فرخنده پور کارشناس مسائل سیاسی گفتگو شده است.
 فیلم مستند «تاکسی به مقصد تاریکی» به کارگردانی الکس گیبنی در دو قسمت 14 و 15 دی ماه به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما پخش می شود.
در این فیلم مستند الکس گیبنی به افشای جزییات رفتار وحشیانه و غیرقانونی نیروهای آمریکایی با زندانیان افغانی و عراقی در زندانهای بگرام در افغانستان، زندان ابو غریب در عراق و زندان گوانتانامو و نیز فساد و بی رحمی سیاستمداران آمریکایی  میپردازد.
مستند «تاکسی به مقصد تاریکی» برندة جایزة اسکار بهترین فیلم مستند در سال 2008 و تحسین‌شدة جشنواره ‌های معتبر بین‌المللی است.
گفتنی است برنامه صبحگاهی شبکه چهار سیما با عنوان «طلوع» به مدت سه روز به صورت ویژه برنامه به شهادت سردار شهید سلیمانی می پردازد.
در این برنامه با اجرای محمدرضا مقدسیان، به بازتاب خبر شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در صفحات اجتماعی فعالان حوزه های کسب و کار های نوپا پرداخته می شود و همچنین با حضور کارشناسان روحیه و مدیریت سردار شهید بازگو می شود.
برنامه «طلوع» به تهیه کنندگی علی خسروی محصول گروه دانش شبکه چهار سیما است و در قالب ویژه برنامه تا روز دوشنبه از ساعت 9 تا 10:30 به صورت زنده روی آنتن می رود و از روز سه شنبه پخش آن در مدت زمان 60 دقیقه به روال قبل باز می گردد.

 

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش همه نظرات